49,370
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 67: | Line 67: | ||
| {{price|304}} | | {{price|304}} | ||
| {{ItemRecipe | French Fries }} | | {{ItemRecipe | French Fries }} | ||
|- | |||
| [[File:Hamburger Steak.png|center|50x50px|link=Hamburger Steak]] | |||
| [[Hamburger Steak]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|855}} | |||
| {{price|1774}} | |||
| {{ItemRecipe | Hamburger Steak }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Pan-Fried Angler Fish.png|center|50x50px|link=Pan-Fried Angler Fish]] | | [[File:Pan-Fried Angler Fish.png|center|50x50px|link=Pan-Fried Angler Fish]] |