49,093
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 125: | Line 125: | ||
| {{ItemRecipe | Sake Sushi }} | | {{ItemRecipe | Sake Sushi }} | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | [[File:Shawarma.png|center|50x50px|link=Shawarma]] | ||
| [[ | |[[Shawarma]] | ||
| {{stars| | |{{stars|5}} | ||
| {{energy| | |{{energy|2048}} | ||
| {{price| | |{{price|1877}} | ||
| {{ItemRecipe | | |{{ItemRecipe | Shawarma }} | ||
|- | |- | ||
| [[File:Sushi.png|center|50x50px|link=Sushi]] | | [[File:Sushi.png|center|50x50px|link=Sushi]] | ||
Line 138: | Line 138: | ||
| {{price|80}} | | {{price|80}} | ||
| {{ItemRecipe | Sushi }} | | {{ItemRecipe | Sushi }} | ||
|- | |||
| [[File:Sweet Udon.png|center|50x50px|link=Sweet Udon]] | |||
| [[Sweet Udon]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|1427}} | |||
| {{price|180}} | |||
| {{ItemRecipe | Sweet Udon }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tekka Maki.png|center|50x50px|link=Tekka Maki]] | | [[File:Tekka Maki.png|center|50x50px|link=Tekka Maki]] |