49,367
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 128: | Line 128: | ||
|{{price|359}} | |{{price|359}} | ||
|{{ItemRecipe | Red Fruit Sorbet }} | |{{ItemRecipe | Red Fruit Sorbet }} | ||
|- | |||
| [[File:Royal Ice Tea.png|center|50x50px|link=Royal Ice Tea]] | |||
|[[Royal Ice Tea]] | |||
|{{stars|2}} | |||
|{{energy|610}} | |||
|{{price|234}} | |||
|{{ItemRecipe | Royal Ice Tea }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Sour Snow Cones.png|center|50x50px|link=Sour Snow Cones]] | | [[File:Sour Snow Cones.png|center|50x50px|link=Sour Snow Cones]] |