50,074
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| {{price|142}} | | {{price|142}} | ||
| {{ItemRecipe | Basil Berry Salad }} | | {{ItemRecipe | Basil Berry Salad }} | ||
|- | |||
| [[File:Charlotte Cake.png|center|50x50px|link=Charlotte Cake]] | |||
| [[Charlotte Cake]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|759}} | |||
| {{price|69}} | |||
| {{ItemRecipe | Charlotte Cake }} | |||
|} | |} | ||