49,382
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| {{price|421}} | | {{price|421}} | ||
| {{ItemRecipe | Spiky Berry Pie }} | | {{ItemRecipe | Spiky Berry Pie }} | ||
|- | |||
| [[File:Strawberry Pie.png|center|50x50px|link=Strawberry Pie]] | |||
| [[Strawberry Pie]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|1092}} | |||
| {{price|300}} | |||
| {{ItemRecipe | Strawberry Pie }} | |||
|} | |} | ||