moderator
26,674
edits
m (→Duties: fixed someone's typo) |
(→Rewards Summary: Correct eye shadow vs face paint) |
||
Line 418: | Line 418: | ||
| [[Motifs]] || 9 || 7 | | [[Motifs]] || 9 || 7 | ||
|- | |- | ||
| [[Character Customization#Face Paint|Face Paint]] || | | [[Character Customization#Eyes|Eye Shadow]] || 1 || 0 | ||
|- | |||
| [[Character Customization#Face Paint|Face Paint]] || 0 || 1 | |||
|- | |- | ||
| [[Furniture]] || 3 || 6 | | [[Furniture]] || 3 || 6 |