49,367
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 223: | Line 223: | ||
| {{price|141}} | | {{price|141}} | ||
| {{ItemRecipe | Spaghetti Arrabbiata }} | | {{ItemRecipe | Spaghetti Arrabbiata }} | ||
|- | |||
| [[File:Tomato Basil Soup.png|center|50x50px|link=Tomato Basil Soup]] | |||
| [[Tomato Basil Soup]] | |||
| {{stars|2}} | |||
| {{energy|255}} | |||
| {{price|93}} | |||
| {{ItemRecipe | Tomato Basil Soup }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tomato Soup.png|center|50x50px|link=Tomato Soup]] | | [[File:Tomato Soup.png|center|50x50px|link=Tomato Soup]] |