moderator
26,901
edits
(add 2 wooden dining chairs) |
(just reference images of dressers/wardrobes, not page links) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
===Wardrobes=== | ===Wardrobes=== | ||
{| class="wikitable sortable" id='recipe-table' | |||
! Dresser | |||
! Wardrobe | |||
! Round Dresser | |||
! Rounded Wardrobe | |||
|- | |||
| [[File:Black Dresser.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Wardrobe.png|center|100px]] | |||
| [[File:Round Black Dresser.png|center|100px]] | |||
| [[File:Rounded Black Wardrobe.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Dark Wood Dresser.png|center|100px]] | |||
| [[File:Dark Wood Wardrobe.png|center|100px]] | |||
| [[File:Round Dark Wood Dresser.png|center|100px]] | |||
| [[File:Rounded Dark Wood Wardrobe.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Wooden Dresser.png|center|100px]] | |||
| [[File:Wooden Wardrobe.png|center|100px]] | |||
| [[File:Round Wooden Dresser.png|center|100px]] | |||
| [[File:Rounded Wooden Wardrobe.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:White Dresser.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Wardrobe.png|center|100px]] | |||
| [[File:Round White Dresser.png|center|100px]] | |||
| [[File:Rounded White Wardrobe.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Black Metallic Dresser.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Marble Wardrobe.png|center|100px]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[File:Gray Metallic Dresser.png|center|100px]] | |||
| [[File:Concrete Wardrobe.png|center|100px]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[File:White Metallic Dresser.png|center|100px]] | |||
| [[File:Glass Wardrobe.png|center|100px]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[File:White Marble Dresser.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Marble Wardrobe.png|center|100px]] | |||
| | |||
| | |||
|} | |||