49,382
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
||
(6 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 4: | Line 4: | ||
|type=Ingredient | |type=Ingredient | ||
|ingtype=Protein | |ingtype=Protein | ||
|collection=Eternity Isle | |||
|energy=250 | |energy=250 | ||
|buyprice= | |buyprice= | ||
Line 32: | Line 33: | ||
| {{price|1785}} | | {{price|1785}} | ||
| {{ItemRecipe | Cheeseburger }} | | {{ItemRecipe | Cheeseburger }} | ||
|- | |||
| [[File:Good Ol' Fashioned Burger.png|center|50x50px|link=Good Ol' Fashioned Burger]] | |||
| [[Good Ol' Fashioned Burger]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|634}} | |||
| {{price|1413}} | |||
| {{ItemRecipe | Good Ol' Fashioned Burger }} | |||
|- | |||
| [[File:Hamburger Steak.png|center|50x50px|link=Hamburger Steak]] | |||
| [[Hamburger Steak]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|855}} | |||
| {{price|1774}} | |||
| {{ItemRecipe | Hamburger Steak }} | |||
|- | |||
| [[File:Meaty Taco.png|center|50x50px|link=Meaty Taco]] | |||
| [[Meaty Taco]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|1112}} | |||
| {{price|1785}} | |||
| {{ItemRecipe | Meaty Taco }} | |||
|- | |||
| [[File:Royal Burger.png|center|50x50px|link=Royal Burger]] | |||
|[[Royal Burger]] | |||
|{{stars|5}} | |||
|{{energy|1670}} | |||
|{{price|2303}} | |||
|{{ItemRecipe | Royal Burger }} | |||
|- | |||
| [[File:Shawarma.png|center|50x50px|link=Shawarma]] | |||
|[[Shawarma]] | |||
|{{stars|5}} | |||
|{{energy|2048}} | |||
|{{price|1877}} | |||
|{{ItemRecipe | Shawarma }} | |||
|- | |||
| [[File:Tourtière.png|center|50x50px|link=Tourtière]] | |||
|[[Tourtière]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|814}} | |||
|{{price|1704}} | |||
|{{ItemRecipe | Tourtière }} | |||
|} | |} | ||