49,698
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 607: | Line 607: | ||
| {{price|342}} | | {{price|342}} | ||
| {{ItemRecipe | Strawberry Shortcake }} | | {{ItemRecipe | Strawberry Shortcake }} | ||
|- | |||
| [[File:Sugar-Free Banana Muffin.png|center|50x50px|link=Sugar-Free Banana Muffin]] | |||
|[[Sugar-Free Banana Muffin]] | |||
|{{stars|2}} | |||
|{{energy|677}} | |||
|{{price|39}} | |||
|{{ItemRecipe | Sugar-Free Banana Muffin }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] | | [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] |