49,367
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 257: | Line 257: | ||
| {{price|316}} | | {{price|316}} | ||
| {{ItemRecipe | Dream Fizz }} | | {{ItemRecipe | Dream Fizz }} | ||
|- | |||
| [[File:Dumplings.png|center|50x50px|link=Dumplings]] | |||
| [[Dumplings]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|710}} | |||
| {{price|493}} | |||
| {{ItemRecipe | Dumplings }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Fish 'n' Chips.png|center|50x50px|link=Fish 'n' Chips]] | | [[File:Fish 'n' Chips.png|center|50x50px|link=Fish 'n' Chips]] |