49,569
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 614: | Line 614: | ||
|{{price|39}} | |{{price|39}} | ||
|{{ItemRecipe | Sugar-Free Banana Muffin }} | |{{ItemRecipe | Sugar-Free Banana Muffin }} | ||
|- | |||
| [[File:Sugar-Free Blueberry Muffin.png|center|50x50px|link=Sugar-Free Blueberry Muffin]] | |||
|[[Sugar-Free Blueberry Muffin]] | |||
|{{stars|2}} | |||
|{{energy|677}} | |||
|{{price|39}} | |||
|{{ItemRecipe | Sugar-Free Blueberry Muffin }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] | | [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] |