49,367
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 705: | Line 705: | ||
| {{price|406}} | | {{price|406}} | ||
| {{ItemRecipe | Wonderland Cookies }} | | {{ItemRecipe | Wonderland Cookies }} | ||
|- | |||
| [[File:Yakisoba.png|center|50x50px|link=Yakisoba]] | |||
|[[Yakisoba]] | |||
|{{stars|3}} | |||
|{{energy|789}} | |||
|{{price|710}} | |||
|{{ItemRecipe | Yakisoba }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Yule Log.png|center|50x50px|link=Yule Log]] | | [[File:Yule Log.png|center|50x50px|link=Yule Log]] |