moderator
27,413
edits
Line 34: | Line 34: | ||
|{{name|Forgotten Lands}} || {{price|15000|dreamlight}} || {{price|10000}} | |{{name|Forgotten Lands}} || {{price|15000|dreamlight}} || {{price|10000}} | ||
|- | |- | ||
|{{name| | |{{name|The Docks}} || || <!--{{price|XXXXX}}--> | ||
|- | |- | ||
|{{name| | |{{name|The Courtyard}} || || <!--{{price|XXXXX}}--><!--2000?--> | ||
|- | |- | ||
|{{name| | |{{name|The Plains}} || || {{price|5000}} | ||
|- | |||
|{{name|The Borderlands}} || || <!--{{price|XXXXX}}--> | |||
|- | |||
|{{name|The Grasslands}} || || <!--{{price|XXXXX}}--> | |||
|- | |||
|{{name|The Lagoon}} || || <!--{{price|XXXXX}}--> | |||
|} {{cleanup|Missing Eternity Isle Well Repair costs}} | |} {{cleanup|Missing Eternity Isle Well Repair costs}} | ||