50,341
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| {{price|309}} | | {{price|309}} | ||
| {{ItemRecipe | Arepas Con Queso }} | | {{ItemRecipe | Arepas Con Queso }} | ||
|- | |||
| [[File:Caramel Macarons.png|center|50x50px|link=Caramel Macarons]] | |||
| [[Caramel Macarons]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|1724}} | |||
| {{price|401}} | |||
| {{ItemRecipe | Caramel Macarons }} | |||
|} | |} | ||