49,456
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 68: | Line 68: | ||
| {{price|937}} | | {{price|937}} | ||
| {{ItemRecipe | Latkes }} | | {{ItemRecipe | Latkes }} | ||
|- | |||
| [[File:Lo-Fries.png|center|50x50px|link=Lo-Fries]] | |||
|[[Lo-Fries]] | |||
|{{stars|3}} | |||
|{{energy|387}} | |||
|{{price|358}} | |||
|{{ItemRecipe | Lo-Fries }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Roasted Asparagus.png|center|50x50px|link=Roasted Asparagus]] | | [[File:Roasted Asparagus.png|center|50x50px|link=Roasted Asparagus]] |