49,563
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 362: | Line 362: | ||
| {{price|1975}} | | {{price|1975}} | ||
| {{ItemRecipe | Lobster Roll }} | | {{ItemRecipe | Lobster Roll }} | ||
|- | |||
| [[File:Maamouls.png|center|50x50px|link=Maamouls]] | |||
| [[Maamouls]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|1614}} | |||
| {{price|100}} | |||
| {{ItemRecipe | Maamouls }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Margherita Pizza.png|center|50x50px|link=Margherita Pizza]] | | [[File:Margherita Pizza.png|center|50x50px|link=Margherita Pizza]] |