49,563
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 390: | Line 390: | ||
| {{price|54}} | | {{price|54}} | ||
| {{ItemRecipe | Marvelous Jam }} | | {{ItemRecipe | Marvelous Jam }} | ||
|- | |||
| [[File:Meat Pie.png|center|50x50px|link=Meat Pie]] | |||
| [[Meat Pie]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|1047}} | |||
| {{price|618}} | |||
| {{ItemRecipe | Meat Pie }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Meringue Pie.png|center|50x50px|link=Meringue Pie]] | | [[File:Meringue Pie.png|center|50x50px|link=Meringue Pie]] |