49,367
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 467: | Line 467: | ||
|{{price|345}} | |{{price|345}} | ||
|{{ItemRecipe | Pear Upside-Down Cake }} | |{{ItemRecipe | Pear Upside-Down Cake }} | ||
|- | |||
| [[File:Pesto with Linguine.png|center|50x50px|link=Pesto with Linguine]] | |||
| [[Pesto with Linguine]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|1063}} | |||
| {{price|438}} | |||
| {{ItemRecipe | Pesto with Linguine }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Pizza.png|center|50x50px|link=Pizza]] | | [[File:Pizza.png|center|50x50px|link=Pizza]] |