49,172
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 310: | Line 310: | ||
| {{price|1230}} | | {{price|1230}} | ||
| {{ItemRecipe | Soufflé }} | | {{ItemRecipe | Soufflé }} | ||
|- | |||
| [[File:Stellar Milkshake.png|center|50x50px|link=Stellar Milkshake]] | |||
| [[Stellar Milkshake]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|1169}} | |||
| {{price|562}} | |||
| {{ItemRecipe | Stellar Milkshake }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Vanilla Ice Cream.png|center|50x50px|link=Vanilla Ice Cream]] | | [[File:Vanilla Ice Cream.png|center|50x50px|link=Vanilla Ice Cream]] |