49,528
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 635: | Line 635: | ||
|{{price|13}} | |{{price|13}} | ||
|{{ItemRecipe | Sugar-Free Fruit Muffin }} | |{{ItemRecipe | Sugar-Free Fruit Muffin }} | ||
|- | |||
| [[File:Tourtière.png|center|50x50px|link=Tourtière]] | |||
|[[Tourtière]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|814}} | |||
|{{price|1704}} | |||
|{{ItemRecipe | Tourtière }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] | | [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] |