50,757
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 43: | Line 43: | ||
| {{price|396}} | | {{price|396}} | ||
| {{ItemRecipe | Bulgur Salad }} | | {{ItemRecipe | Bulgur Salad }} | ||
|- | |||
| [[File:Chicken Souvlaki.png|center|50x50px|link=Chicken Souvlaki]] | |||
|[[Chicken Souvlaki]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|1816}} | |||
|{{price|949}} | |||
|{{ItemRecipe | Chicken Souvlaki }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Mint Boba Tea.png|center|50x50px|link=Mint Boba Tea]] | | [[File:Mint Boba Tea.png|center|50x50px|link=Mint Boba Tea]] |