49,528
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 95: | Line 95: | ||
| {{price|209}} | | {{price|209}} | ||
| {{ItemRecipe | Sweet Popcorn }} | | {{ItemRecipe | Sweet Popcorn }} | ||
|- | |||
| [[File:Turkey Leg.png|center|50x50px|link=Turkey Leg]] | |||
|[[Turkey Leg]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|1123}} | |||
|{{price|884}} | |||
|{{ItemRecipe | Turkey Leg }} | |||
|} | |} | ||