50,884
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) mNo edit summary |
||
(6 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
|1.3.1||{{version|1.3.1}} | |1.3.1||{{version|1.3.1}} | ||
|- | |||
|1.4 | |||
| rowspan=2 | {{version|1.4}} | |||
|- | |||
|1.4.0 | |||
|- | |||
|1.5 | |||
| rowspan=2 | {{version|1.5}} | |||
|- | |||
|1.5.0 | |||
|- | |||
|1.6 | |||
| rowspan=2 | {{version|1.6}} | |||
|- | |||
|1.6.0 | |||
|- | |||
|1.6.1||{{version|1.6.1}} | |||
|- | |||
|1.7 | |||
| rowspan=2 | {{version|1.7}} | |||
|- | |||
|1.7.0 | |||
|- | |||
|1.7.2||{{version|1.7.2}} | |||
|- | |||
|1.8 | |||
| {{version|1.8}} | |||
|- | |||
|1.8.5||{{version|1.8.5}} | |||
|- | |||
|1.8.6||{{version|1.8.6}} | |||
|- | |||
|1.8.7||{{version|1.8.7}} | |||
|- | |||
|1.9 | |||
| {{version|1.9}} | |||
|- | |||
|1.10 | |||
| {{version|1.10}} | |||
|- | |- | ||
|Other value | |Other value | ||
|{{version|Other value}} | |{{version|Other value}} | ||
|- | |||
! colspan=2 | Expansion Updates | |||
|- | |||
|1-1 | |||
| {{version|Expansion 1-1}} | |||
|- | |||
|1-2 | |||
| {{version|Expansion 1-2}} | |||
|} | |} | ||
<includeonly>[[Category:General wiki templates]]</includeonly><noinclude>[[Category:Template documentation]]</noinclude> | <includeonly>[[Category:General wiki templates]]</includeonly><noinclude>[[Category:Template documentation]]</noinclude> |