51,363
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 4: | Line 4: | ||
|type=Ingredient | |type=Ingredient | ||
|ingtype=Seafood | |ingtype=Seafood | ||
|collection=Dreamlight Valley | |||
|energy=125 | |energy=125 | ||
|sellprice=50 | |sellprice=50 | ||
Line 29: | Line 30: | ||
|{{price|484}} | |{{price|484}} | ||
|{{ItemRecipe | Creamy Garlic Scallops }} | |{{ItemRecipe | Creamy Garlic Scallops }} | ||
|- | |||
| [[File:Mermaid Cupcake.png|center|50x50px|link=Mermaid Cupcake]] | |||
| [[Mermaid Cupcake]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|1690}} | |||
| {{price|751}} | |||
| {{ItemRecipe | Mermaid Cupcake }} | |||
|} | |} | ||