29
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Carterox10 (talk | contribs) |
||
(6 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 165: | Line 165: | ||
| | | | ||
| colspan=2 id="cell_sleep" | [[File:Buzz Lightyear.png|28px|link=]] 10 - 2 | | colspan=2 id="cell_sleep" | [[File:Buzz Lightyear.png|28px|link=]] 10 - 2 | ||
|- | |||
|{{name|Daisy|size=28}} | |||
| colspan=2 id="cell_eat" | [[File:Daisy.png|28px|link=]] 12 - 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{name|Donald Duck|size=28}} | |{{name|Donald Duck|size=28}} | ||
Line 542: | Line 567: | ||
| | | | ||
| colspan=2 id="cell_eat" | [[File:Olaf.png|28px|link=]] 10 - 12 | | colspan=2 id="cell_eat" | [[File:Olaf.png|28px|link=]] 10 - 12 | ||
|- | |||
|{{name|Oswald|size=28}} | |||
| | |||
| colspan=4 id="cell_sleep" | [[File:Oswald.png|28px|link=]] 1 - 5 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| colspan=2 id="cell_scrooge" | [[File:Oswald.png|28px|link=]] 2 - 4 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{name|Rapunzel|size=28}} | |{{name|Rapunzel|size=28}} |
edits