Controls: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 165: | Line 165: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|←,→,↑,↓}} | | style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|←,→,↑,↓}} | ||
| style='padding-left: 1.-0em" | | | style='padding-left: 1.0em" |Movement | ||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Mouse Movement}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Reposition Camera |