Dream Styles: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
|'''''[[Festive Merlin]]''''' | |'''''[[Festive Merlin]]''''' | ||
|{{name|Festive Star Path}} for {{price|50|festivetoken}} (T5 Premium) | |{{name|Festive Star Path}} for {{price|50|festivetoken}} (T5 Premium) | ||
|- | |||
|[[File:Bermuda Merlin.png|90px|link=Bermuda Merlin]] | |||
|'''''[[Bermuda Merlin]]''''' | |||
|{{name|Premium Shop}} for {{price|2500|Moonstone}} | |||
|} | |} | ||