Pork: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 47: | Line 47: | ||
| {{price|1161}} | | {{price|1161}} | ||
| {{ItemRecipe | Club Sandwich }} | | {{ItemRecipe | Club Sandwich }} | ||
|- | |||
| [[File:Hawaiian Pizza.png|center|50x50px|link=Hawaiian Pizza]] | |||
|[[Hawaiian Pizza]] | |||
|{{stars|5}} | |||
|{{energy|1506}} | |||
|{{price|1577}} | |||
|{{ItemRecipe | Hawaiian Pizza }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Ramen.png|center|50x50px|link=Ramen]] | | [[File:Ramen.png|center|50x50px|link=Ramen]] |