Wild Tangle: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Obstacles: create items section) |
(→Mining) |
||
Line 343: | Line 343: | ||
|} | |} | ||
--> | --> | ||
{| class='wikitable sortable' id='recipe-table' | |||
! class="unsortable" | Image | |||
!Name | |||
!Sell Price | |||
!Regions | |||
<!-- | |||
|- | |||
|[[File:Stone.png|center|50px|link=Stone]] | |||
|[[Stone]] | |||
|{{price|2}} | |||
|- | |||
|[[File:Coal Ore.png|center|50px|link=Coal Ore]] | |||
|[[Coal Ore]] | |||
|{{price|5}} | |||
|- | |||
|[[File:Iron Ore.png|center|50px|link=Iron Ore]] | |||
|[[Iron Ore]] | |||
|{{price|10}} | |||
--> | |||
|- | |||
| [[File:Blue Zircon.png|center|50px|link=Blue Zircon]] | |||
| [[Blue Zircon]] | |||
| {{price|500}} | |||
| {{inlineIcon|The Lagoon}} | |||
|- | |||
| [[File:Copper.png|center|50px|link=Copper]] | |||
| [[Copper]] | |||
| {{price|15}} | |||
| {{inlineIcon|Everywhere}} | |||
|- | |||
| [[File:Onyx.png|center|50px|link=Onyx]] | |||
| [[Onyx]] | |||
| {{price|300}} | |||
| (Any) | |||
|- | |||
| [[File:Peridot.png|center|50px|link=Peridot]] | |||
| [[Peridot]] | |||
| {{price|200}} | |||
| {{inlineIcon|The Grasslands}}<br>{{inlineIcon|The Promenade}} | |||
|- | |||
| [[File:Shiny Blue Zircon.png|center|50px|link=Shiny Blue Zircon]] | |||
| [[Shiny Blue Zircon]] | |||
| {{price|2000}} | |||
| {{inlineIcon|The Lagoon}} | |||
|- | |||
| [[File:Shiny Peridot.png|center|50px|link=Shiny Peridot]] | |||
| [[Shiny Peridot]] | |||
| {{price|800}} | |||
| {{inlineIcon|The Grasslands}}<br>{{inlineIcon|The Promenade}} | |||
|- | |||
| [[File:Shiny Spinel.png|center|50px|link=Shiny Spinel]] | |||
| [[Shiny Spinel]] | |||
| {{price|1800}} | |||
| {{inlineIcon|The Grove}}<br>{{inlineIcon|The Promenade}} | |||
|- | |||
| [[File:Spinel.png|center|50px|link=Spinel]] | |||
| [[Spinel]] | |||
| {{price|450}} | |||
| {{inlineIcon|The Grove}}<br>{{inlineIcon|The Promenade}} | |||
|- | |||
| [[File:Zinc.png|center|50px|link=Zinc]] | |||
| [[Zinc]] | |||
| {{price|30}} | |||
| {{inlineIcon|The Grasslands}}<br>{{inlineIcon|The Grove}}<br>{{inlineIcon|The Promenade}}<br>{{inlineIcon|The Lagoon}} | |||
|} | |||
==History== | ==History== |