39
edits
Line 121: | Line 121: | ||
| data-sort-value="2" | {{pool|Blue}} | | data-sort-value="2" | {{pool|Blue}} | ||
|{{price|600}} | |{{price|600}} | ||
|{{energy|1550}} | |||
|{{name|Frosted Heights}} | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Electric Eel.png|center|50px|link=Electric Eel]] | |||
|[[Electric Eel]] | |||
| data-sort-value="1" | {{pool|Gold}} | |||
|{{price|1000}} | |||
|{{energy|1200}} | |{{energy|1200}} | ||
|{{name| | | | ||
{{name|The Grasslands}}<br> | |||
{{name|The Promenade}} | |||
| | | | ||
|- | |- |
edits