50,000
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 239: | Line 239: | ||
|[[File:White Bamboo Fence.png|50px|center|link=White Bamboo Fence]] | |[[File:White Bamboo Fence.png|50px|center|link=White Bamboo Fence]] | ||
|[[White Bamboo Fence]] | |[[White Bamboo Fence]] | ||
|{{name|Softwood|5}} | |||
|- | |||
|[[File:White Picket Fence - Base.png|50px|center|link=White Picket Fence - Base]] | |||
|[[White Picket Fence - Base]] | |||
|{{name|Softwood|5}} | |{{name|Softwood|5}} | ||
|- | |- | ||
Line 244: | Line 248: | ||
|[[Wire Mesh Fence]] | |[[Wire Mesh Fence]] | ||
|{{name|Iron Ingot|2}} | |{{name|Iron Ingot|2}} | ||
|} | |} | ||