37
edits
(→Opponents: Level as per /u/KLKozla https://www.reddit.com/r/DreamlightValley/comments/18o266g/scramble_coin) |
(→Opponents: add missing Rapunzel) |
||
Line 489: | Line 489: | ||
| [[File: Gaston (Figurine).png|center|90x90px|link=Gaston (Figurine)]] [[Gaston (Figurine)|Gaston]] | | [[File: Gaston (Figurine).png|center|90x90px|link=Gaston (Figurine)]] [[Gaston (Figurine)|Gaston]] | ||
| [[File: Gaston (Figurine).png|center|90x90px|link=Gaston (Figurine)]] [[Gaston (Figurine)|Gaston]] | | [[File: Gaston (Figurine).png|center|90x90px|link=Gaston (Figurine)]] [[Gaston (Figurine)|Gaston]] | ||
|- | |||
| [[File:Rapunzel.png|center|90x90px]] [[Rapunzel]] | |||
| 2 | |||
| [[File: Flynn (Figurine).png|center|90x90px|link=Flynn (Figurine)]] [[Flynn (Figurine)|Flynn]] | |||
| [[File: Fairy Godmother (Figurine).png|center|90x90px|link=Fairy Godmother (Figurine)]] [[Fairy Godmother (Figurine)|Fairy<br>Godmother]] | |||
| [[File: Olaf (Figurine).png|center|90x90px|link=Olaf (Figurine)]] [[Olaf (Figurine)|Olaf]] | |||
| [[File: Lumiere (Figurine).png|center|90x90px|link=Lumiere (Figurine)]] [[Lumiere (Figurine)|Lumiere]] | |||
| [[File: Anna (Figurine).png|center|90x90px|link=Anna (Figurine)]] [[Anna (Figurine)|Anna]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits