Disney Parks Star Path: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Duties) |
(→Duties) |
||
Line 403: | Line 403: | ||
|- | |- | ||
| align="center" | {{inlineIcon|Crafting|iconOnly}} || Crafting a Fountain || 1 || {{price|25|parkstoken}} | | align="center" | {{inlineIcon|Crafting|iconOnly}} || Crafting a Fountain || 1 || {{price|25|parkstoken}} | ||
|- | |||
| align="center" | {{inlineIcon|Icon Eating|iconOnly}} || Eat Pawpsicles || 5 || {{price|20|parkstoken}} | |||
|- | |- | ||
<!-- | <!-- |