Onion: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(|giftreward=50) |
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| {{price|1093}} | | {{price|1093}} | ||
| {{ItemRecipe | Gumbo }} | | {{ItemRecipe | Gumbo }} | ||
|- | |- | ||
| [[File:Mediterranean Salad.png|center|50x50px|link=Mediterranean Salad]] | | [[File:Mediterranean Salad.png|center|50x50px|link=Mediterranean Salad]] | ||
Line 109: | Line 102: | ||
| {{price|338}} | | {{price|338}} | ||
| {{ItemRecipe | Seared Rainbow Trout }} | | {{ItemRecipe | Seared Rainbow Trout }} | ||
|- | |||
| [[File:Sweet Herring.png|center|50x50px|link=Sweet Herring]] | |||
| [[Sweet Herring]] | |||
| {{stars|2}} | |||
| {{energy|723}} | |||
| {{price|305}} | |||
| {{ItemRecipe | Sweet Herring }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] | | [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] |