Garlic: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| {{price|556}} | | {{price|556}} | ||
| {{ItemRecipe | Arendellian Pickled Herring }} | | {{ItemRecipe | Arendellian Pickled Herring }} | ||
|- | |||
| [[File:Braised Abalone.png|center|50x50px|link=Braised Abalone]] | |||
|[[Braised Abalone]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|2500}} | |||
|{{price|570}} | |||
|{{ItemRecipe | Braised Abalone }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Brandade de Morue.png|center|50x50px|link=Brandade de Morue]] | | [[File:Brandade de Morue.png|center|50x50px|link=Brandade de Morue]] |