Grapes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|{{price|272}} | |{{price|272}} | ||
|{{ItemRecipe | Bony Osso Buco }} | |{{ItemRecipe | Bony Osso Buco }} | ||
|- | |||
| [[File:Coq en Barbouille.png|center|50x50px|link=Coq en Barbouille]] | |||
| [[Coq en Barbouille]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|880}} | |||
| {{price|1030}} | |||
| {{ItemRecipe | Coq en Barbouille }} | |||
|} | |} | ||