Potato: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 109: | Line 109: | ||
| {{price|215}} | | {{price|215}} | ||
| {{ItemRecipe | Pottage }} | | {{ItemRecipe | Pottage }} | ||
|- | |||
| [[File:Poutine.png|center|50x50px|link=Poutine]] | |||
| [[Poutine]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|845}} | |||
| {{price|580}} | |||
| {{ItemRecipe | Poutine }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Purée.png|center|50x50px|link=Purée]] | | [[File:Purée.png|center|50x50px|link=Purée]] |