Wheat: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 600: | Line 600: | ||
| {{price|300}} | | {{price|300}} | ||
| {{ItemRecipe | Strawberry Pie }} | | {{ItemRecipe | Strawberry Pie }} | ||
|- | |||
| [[File:Strawberry Shortcake.png|center|50x50px|link=Strawberry Shortcake]] | |||
| [[Strawberry Shortcake]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|1173}} | |||
| {{price|342}} | |||
| {{ItemRecipe | Strawberry Shortcake }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] | | [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] |