465
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| style="text-align:right;" | [[Version History|Expansion Pass]]: | | style="text-align:right;" | [[Version History|Expansion Pass]]: | ||
| style="text-align:left;" |'''{{name|Eternity Isle|link=Version_History/Expansion 1{{!}}A Rift In Time}}''' (Released 5 December 2023) | | style="text-align:left;" |'''{{name|Eternity Isle|link=Version_History/Expansion 1{{!}}A Rift In Time}}''' (Released 5 December 2023) | ||
|- | |||
| style="text-align:right;" | [[Events|Community Event]]: | |||
| style="text-align:left;" |'''{{name|Royal Winter Token|link=Seasons Of Giving Event}}''' (Started 13 December 2023) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits