46,894
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
| style="text-align:right; vertical-align: top;" | [[Version History|Current Version]]: | | style="text-align:right; vertical-align: top;" | [[Version History|Current Version]]: | ||
| style="text-align:left;" |<span id="nametemplate">[[File:Menu Icon Download.png|20px|link=]] '''[[Version_History/Update 8|Update 8]]''' (Updated 5 December 2023)</span>--> | | style="text-align:left;" |<span id="nametemplate">[[File:Menu Icon Download.png|20px|link=]] '''[[Version_History/Update 8|Update 8]]''' (Updated 5 December 2023)</span>--> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:right;" | [[Events|Current Event]]: | | style="text-align:right;" | [[Events|Current Event]]: | ||
| style="text-align:left;" |'''{{name|Royal Winter Token|link=Royal Winter Star Path}}''' (Released 5 December 2023) | | style="text-align:left;" |'''{{name|Royal Winter Token|link=Royal Winter Star Path}}''' (Released 5 December 2023) | ||
|- | |||
| style="text-align:right;" | [[Version History|Expansion Pass]]: | |||
| style="text-align:left;" |'''{{name|Eternity Isle|link=Version_History/Expansion 1{{!}}A Rift In Time}}''' (Released 5 December 2023) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |