49,367
edits
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
| {{price|461}} | | {{price|461}} | ||
| {{ItemRecipe | Kronk's Spinach Puffs }} | | {{ItemRecipe | Kronk's Spinach Puffs }} | ||
|- | |||
| [[File:Latkes.png|center|50x50px|link=Latkes]] | |||
| [[Latkes]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|1280}} | |||
| {{price|937}} | |||
| {{ItemRecipe | Latkes }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Roasted Asparagus.png|center|50x50px|link=Roasted Asparagus]] | | [[File:Roasted Asparagus.png|center|50x50px|link=Roasted Asparagus]] |