49,755
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
!Row | !Row | ||
!Item | !Item | ||
!Limit | |||
!Price | !Price | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | Top Row<br>(3 items, do not change) | | rowspan=3 | Top Row<br>(3 items, do not change) | ||
|{{name|Softwood}} || {{price|5}} | |{{name|Softwood}} || 10 || {{price|5}} | ||
|- | |- | ||
|{{name|Stone}} || {{price|2}} | |{{name|Stone}} || 5 || {{price|2}} | ||
|- | |- | ||
|{{name|Sand}} || {{price|8}} | |{{name|Sand}} || 10 || {{price|8}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=12 | Second Row<br>(3 items, rotates daily) | ||
|{{name|Brick}} || {{price|130}} | |{{name|Brick}} || 3 || {{price|130}} | ||
|- | |- | ||
|{{name|Fabric}} || {{price|220}} | |{{name|Fabric}} || 5 || {{price|220}} | ||
|- | |- | ||
|{{name|Glass}} || {{price|50}} | |{{name|Glass}} || 5 || {{price|50}} | ||
|- | |- | ||
|{{name|Snowball}} || {{price|25}} | |{{name|Snowball}} || 10 || {{price|25}} | ||
|- | |- | ||
|{{name|Fiber}} || {{price|6}} | |{{name|Fiber}} || 5 || {{price|6}} | ||
|- | |- | ||
|{{name|Coal Ore}} || {{price|5}} | |{{name|Coal Ore}} || 5 || {{price|5}} | ||
|- | |||
|{{name|Clay}} || 10 || {{price|20}} | |||
|- | |||
|{{name|Dry Wood}} || 25|| {{price|220}} | |||
|- | |||
|{{name|Hardwood}} || 10 || {{price|10}} | |||
|- | |||
|{{name|Pebbles}} || 10 || {{price|10}} | |||
|- | |||
|{{name|Iron Ingot}} || 3 || {{price|70}} | |||
|- | |||
|{{name|Gold Ingot}} || 3 || {{price|130}} | |||
|} | |} | ||