49,370
edits
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|{{price|757}} | |{{price|757}} | ||
|{{ItemRecipe | Brandade de Morue }} | |{{ItemRecipe | Brandade de Morue }} | ||
|- | |||
| [[File:Butter Chicken.png|center|50x50px|link=Butter Chicken]] | |||
| [[Butter Chicken]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|2142}} | |||
| {{price|1200}} | |||
| {{ItemRecipe | Butter Chicken }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Carp Salad.png|center|50x50px|link=Carp Salad]] | | [[File:Carp Salad.png|center|50x50px|link=Carp Salad]] |