37
edits
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|{{price|556}} | |{{price|556}} | ||
|{{ItemRecipe | Arendellian Pickled Herring }} | |{{ItemRecipe | Arendellian Pickled Herring }} | ||
|- | |||
| [[File:Brandade de Morue.png|center|50x50px|link=Brandade de Morue]] | |||
|[[Brandade de Morue]] | |||
|{{stars|5}} | |||
|{{energy|2336}} | |||
|{{price|757}} | |||
|{{ItemRecipe | Brandade de Morue }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Carp Salad.png|center|50x50px|link=Carp Salad]] | | [[File:Carp Salad.png|center|50x50px|link=Carp Salad]] |
edits