49,382
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 68: | Line 68: | ||
|{{price|660}} | |{{price|660}} | ||
|{{ItemRecipe | Ramen }} | |{{ItemRecipe | Ramen }} | ||
|- | |||
| [[File:Royal Burger.png|center|50x50px|link=Royal Burger]] | |||
|[[Royal Burger]] | |||
|{{stars|5}} | |||
|{{energy|1670}} | |||
|{{price|2303}} | |||
|{{ItemRecipe | Royal Burger }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Sausage and Sauerkraut Platter.png|center|50x50px|link=Sausage and Sauerkraut Platter]] | | [[File:Sausage and Sauerkraut Platter.png|center|50x50px|link=Sausage and Sauerkraut Platter]] |