50,341
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|{{price|1577}} | |{{price|1577}} | ||
|{{ItemRecipe | Hawaiian Pizza }} | |{{ItemRecipe | Hawaiian Pizza }} | ||
|- | |||
| [[File:Pulled Pork.png|center|50x50px|link=Pulled Pork]] | |||
|[[Pulled Pork]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|1021}} | |||
|{{price|738}} | |||
|{{ItemRecipe | Pulled Pork }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Ramen.png|center|50x50px|link=Ramen]] | | [[File:Ramen.png|center|50x50px|link=Ramen]] |