1,600
edits
No edit summary |
KingofFables (talk | contribs) (add charter rug to recipes) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|{{name|Broken Pillar Base}} || {{price|1500}} | |{{name|Broken Pillar Base}} || {{price|1500}} | ||
|- | |||
|{{name|Charter Rug}} || {{price|2500}} | |||
|- | |- | ||
|{{name|Compass Ottoman}} || {{price|2500}} | |{{name|Compass Ottoman}} || {{price|2500}} |
edits