48,847
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
!Time | !Time | ||
!Location | !Location | ||
|- | |||
|{{inlineIcon|Sleeping|iconOnly}} | |||
|12:00 AM | |||
|'''Unavailable.''' [[Remy]] sleeping inside his home. | |||
|- | |- | ||
|{{inlineIcon|Valley|iconOnly}} | |{{inlineIcon|Valley|iconOnly}} | ||
| | |1:00 AM | ||
|Open and available. | |Open and available. | ||
|- | |- | ||
|{{inlineIcon|Sleeping|iconOnly}} | |{{inlineIcon|Sleeping|iconOnly}} | ||
| | |9:00 PM | ||
|'''Unavailable.''' [[Remy]] sleeping inside his home. | |'''Unavailable.''' [[Remy]] sleeping inside his home. | ||
|} | |} | ||