49,419
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 103: | Line 103: | ||
| {{price|753}} | | {{price|753}} | ||
| {{ItemRecipe | Mushu's Congee }} | | {{ItemRecipe | Mushu's Congee }} | ||
|- | |||
| [[File:Rhapsody Roll.png|center|50x50px|link=Rhapsody Roll]] | |||
|[[Rhapsody Roll]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|335}} | |||
|{{price|301}} | |||
|{{ItemRecipe | Rhapsody Roll }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Sake Maki.png|center|50x50px|link=Sake Maki]] | | [[File:Sake Maki.png|center|50x50px|link=Sake Maki]] |